„Dwór Myśliwski Ustronie”

Obiekt zabytkowy położony wśród lasów na pograniczu trzech województw: Wielkopolski, Opolszczyzny i województwa Łódzkiego.

„Dwór Myśliwski Ustronie” - obiekt zabytkowy położony wśród lasów na pograniczu trzech województw: Wielkopolski, Opolszczyzny i województwa Łódzkiego.

Od 1956 do 2009 roku pełnił rolę Domu Pracy Twórczej, gdzie odpoczywali i nabierali sił ludzie nauki polskich uczelni, aktorzy, artyści, politycy. Miejsce ciche, spokojne, klimatyczne, przesiąknięte dobrą pozytywną energią.

Pracownicy Dworu zawsze służą pomocą i starają się jak najlepiej wykonywać swoje zadania.
Domową atmosferę dopełniają czworonogi zamieszkujące we dworze.
Najbliższe miasteczko Wieruszów oddalone jest o 7 km, troszkę dalej Kępno – 15 km.
Do wsi Opatów to niespełna 3 km.

Na terenie parku Dworu znajduje się „Biesiadnik pod dębem” . Miejsce zadaszone gdzie można zrobić grilla, usiąść, odpocząć. W pobliżu biesiadnika jest także wydzielone miejsce na ognisko otwarte. Jest tu również tzw. „Solarium” - zabytkowa drewniana wiata postawiona „pod słoneczko”. Biesiadnik jak i Solarium wyposażone są w media, stoły, ławki. Dostawienie ekranu, rzutnika nie stwarza żadnego problemu. W miejscach tych można prowadzić zajęcia na wolnym powietrzu. Miłośników przyrody zapraszamy do Izby Leśnej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Dworu.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje i zmiany.

Zapraszamy do współpracy

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.