„Dwór Myśliwski Ustronie”

Obiekt zabytkowy położony wśród lasów na pograniczu trzech województw: Wielkopolski, Opolszczyzny i województwa Łódzkiego.

„Dwór Myśliwski Ustronie” - obiekt zabytkowy położony wśród lasów na pograniczu trzech województw: Wielkopolski, Opolszczyzny i województwa Łódzkiego, oddalony około 100 km od Wrocławia. Od 1956 do 2009 roku pełnił rolę Domu Pracy Twórczej, gdzie odpoczywali i nabierali sił ludzie nauki polskich uczelni, aktorzy, artyści, politycy. Miejsce ciche, spokojne, klimatyczne, przesiąknięte dobrą pozytywną energią.

Pracownicy Dworu zawsze służą pomocą i starają się jak najlepiej wykonywać swoje zadania.
Domową atmosferę dopełniają czworonogi zamieszkujące we dworze.
Najbliższe miasteczko Wieruszów oddalone jest o 7 km, troszkę dalej Kępno – 15 km.
Do wsi Opatów to niespełna 3 km.

Na terenie parku Dworu znajduje się „Biesiadnik pod dębem” . Miejsce zadaszone gdzie można zrobić grilla, usiąść, odpocząć.  W pobliżu biesiadnika jest także wydzielone miejsce na ognisko otwarte.  Jest tu również tzw. „Solarium” -  zabytkowa drewniana wiata postawiona „pod słoneczko”.  Biesiadnik jak  i Solarium wyposażone są w media, stoły, ławki. Dostawienie ekranu, rzutnika nie stwarza żadnego problemu. W miejscach tych można prowadzić zajęcia na wolnym powietrzu. Miłośników przyrody zapraszamy do Izby Leśnej.

W całym Dworze dostępne jest Wi-fi. Znajdują się tu 4 sale, hotel oraz kuchnia. Sale są różnej wielkości. Mogą pomieścić 30, 40, 60, 100 osób. W każdej z nich jest możliwość podłączenia komputera do ekranu telewizyjnego . W największej Sali zw. Hubertowską jest na stałe zainstalowany ekran i rzutnik.

Hotel pomieści 56 osób w pokojach głównie 2-osobowych. Każdy pokój posiada swoją łazienkę z toaletą, telewizor i dostęp do Wi-fi. W korytarzach hotelu są lodówki i czajniki ogólnego dostępu. W zakamarkach holu, korytarzy stoją wygodne kanapy, fotele zapraszające do odpoczynku. Goście nazywają te miejsca „kącikami towarzyskimi”.

Kuchnia znajdująca się w piwnicy dworu serwuje domowe posiłki dla naszych Gości hotelowych. Obsługuje również wszystkie imprezy rodzinne, biznesowe, plenerowe odbywające się na terenie Dworu Myśliwskiego.

OFERTA dla organizatorów szkoleń, sympozjum, konferencji

Nocleg

pokój 1-osobowy       130 zł/doba
pokój 2-osobowy170-200 zł/doba

Posiłki

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego26-32 zł/osoba
Obiad porcjowany (zupa, drugie danie, napój, deser)35 zł/osoba
Kolacja w formie bufetu szwedzkiego26-35 zł/osoba
Bufet kawowy w zależności od zasobności30-40 zł/osoba
Obiady, kolacje uroczysteceny ustalane indywidualnie

Wynajem sali, biesiadnika

Wynajem sali w zależności od wielkościceny do negocjacji i uzgodnienia
Wynajem biesiadnika20-30 zł/osoba

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Dworu.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje i zmiany.

Zapraszamy do współpracy

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.